Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Medicină - București

Anunțul: #70519

Reprezentant vanzari servicii medicale

Candidatul Ideal
- Studii superioare finalizate- studii medicale constituie avantaj
-Experienta anterioara pe un post similar- constituie avantaj
-Abilitati de comunicare si ︆︀︃︂︌︃︊︅​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎negociere
-Orientat catre rezultat si atingerea obiectivelor
-Persoana organizata cu atitudine pozitiva, dinamica, motivata, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare
-Permis auto categoria B.
Descrierea jobului
-Creeaza si mentine legatura permanenta cu medicii colaboratori
-Atrgerea de medici trimitatori si mentinerea permanenta a relatiei cu acestia
-Efectuarea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂vizitelor la medici cu scopul de a prezenta si promova serviciile Spitalului si Ambulator de specialitate
-Mentine si dezvolta relatiile cu medicii
-Intocmeste saptamanal rapoarte de activitate.