Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #70422

Angajare: Recepționer/ă Customer Care pentru Clinică Stomatologică

Clinică Stomatologică din Sectorul 6, zona Grozăvești, angajează Recepționer/ă Customer Care.

**Cerințe:**
- Prezență profesională și aspect îngrijit;
- Abilități excelente de comunicare și relaționare;
- Orientare către nevoile clientului și capacitate de a oferi servicii de înaltă calitate;
- Spirit de echipă și atitudine pozitivă;
- Cunoștințe bune de operare PC (Word, Excel, gestionare email);
- Experiența anterioară într-un rol similar constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

**Responsabilități:**
- Întâmpinarea pacienților și gestionarea programărilor;
- Oferirea informațiilor despre serviciile clinice;
- Gestionarea apelurilor telefonice și a corespondenței electronice;
- Colaborarea eficientă cu echipa medicală și administrativă.

**Ce oferim:**
- Mediu de lucru modern și prietenos;
- Salariu competitiv și beneficii atractive;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă și dedicată.

Dacă ești o persoană dinamică, orientată către clienți și vrei să faci parte dintr-o echipă de succes, te invităm să ne trimiți CV-ul tău.

Te așteptăm în echipa noastră!

Mentiuni: Detalii cu privire la salariu se discută doar în cadrul interviului.