Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Suceava

Anunțul: #70417

Asistenta medicala generalista

Rose Dental expert, este in cautarea unei colege pentru postul de Asistenta Medicala generalista.

Cerinte:

- persoana sociabilă,implicata si cu atitudine pozitivă față de pacienți și colegi;

- persoana disciplinată și organizată;

- bune abilități de relaționare şi comunicare

- capacitatea de lucru in echipă;

Atribuții:

-sterilizare (instrumentar, cabinete)

-comunicarea cu pacientii, programarea acestora, inregistrarea datelor despre acestia in baza de date a clinicii;

-asistarea medicilor, utilizarea materialelor la indrumarea acestora, pregatirea pacientilor si a cabinetelor pentru prestarea actului medical

- verificarea stocului de material si intocmirea necesarului

Oferim:

-mediu de lucru modern si prietenos

-program flexibil, in ture