Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Toate județele

Anunțul: #70409

Medic Stomatolog - Belgia/Olanda

🔍 Ești medic stomatolog cu experiență și cauți o nouă provocare profesională într-un mediu internațional? Avem o oportunitate perfectă pentru ︌︈︅︊︃︋︅︌​︊︍️︉​︁︁︎︍​︉︄︄︃​︇︎︊︀︄︌︆︊︂︆︁︂tine!

Orașe disponibile: Bruxelles, Antwerp, Amsterdam, Rotterdam și multe altele.

Cerințe:

Diplomă în Medicină Dentară (stomatologie) și drept de liberă practică. Experiență minimă de 2 ani într-un cabinet stomatologic. Cunoștințe bune de limba engleză sau franceză/germană; cunoștințele de olandeză reprezintă un avantaj. Abilități excelente de comunicare și empatie față de pacienți. Disponibilitate pentru relocare în Belgia sau Olanda.
Descrierea jobului
Responsabilități:​

Consultarea și tratarea pacienților cu diverse probleme dentare. Efectuarea procedurilor de profilaxie, restaurare dentară și chirurgie orală. ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Lucrul în echipă cu alți profesioniști din domeniul medical pentru a oferi cele mai bune soluții pacienților. Menținerea și actualizarea constantă a cunoștințelor în domeniul stomatologiei.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv. Suport pentru relocare și integrare profesională. Oportunități de dezvoltare și avansare în carieră. Clinici dotate cu echipamente moderne și tehnologie de ultimă generație.

📩 Aplică acum și descoperă oportunitățile profesionale din Belgia și Olanda!

#Recrutăm #MediciStomatologi #CariereInternationale #Belgia #Olanda