Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #70312

Asistenta+ recepție

Atribuții:
Asistat medic scaun, sterilizare, încasări, programări, necesar materiale

Program de lucru:
Se lucreaza in intervalul 8:30-21:30, 8 ore pe zi L-V
Se poate discuta și varianta part time

Clinica stomatologica Dorobanti sector 1 salariu: 3000-4500lei in funcție de experiența, evaluată in prima luna de proba plătită cu 2500lei in care se face training și se asistă mai mult o asistentă experimentată, astfel încât să înveți protocoalele.

- Persoana organizata, punctuală, pozitivă, descurcareata si cu bun simt;
- Dornica sa muncească, sa învețe si sa se dezvolte;
- Sa vorbească clar și frumos la telefon;
- Cunoștințe minime PC (avantaj dacă cunoaște iStoma), trimitere e-mail;
- Minim engleza pentru a face programari și a încasa/ folosind google translate;

! Beneficiile financiare se vor vedea in timp cand ne ești de real ajutor, așa ca nu are rost sa ne deranjam dacă nu se doreste o colaborare pe termen lung. Se oferă training și răbdare.

Rog CV pe mail, la subiect treceti numele și postul pentru care aplicați. Sau WhatsApp

Mentiuni: 8:30-21:30, 8 ore pe zi L-V,