Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Medicină - București

Anunțul: #70073

Kinetoterapeut adulti/copii

linica MEDIKALI caută Kinetoterapeuți pentru copii și adulți, dedicați și pasionați de recuperare fizică și reabilitare, care doresc să contribuie la îmbunătățirea calității vieții pacienților noștri.

Despre clinica noastră:
Medikali este o clinică medicală privată, recunoscută pentru serviciile sale de înaltă calitate și abordarea centrată pe pacient. Ne-am asumat misiunea de a oferi îngrijire medicală de excepție, punând în prim-plan nevoile și bunăstarea pacienților noștri.

Clinica este amplasată în București, sectorul 3, Bld. Theodor Pallady 66, într-un spațiu nou și modern întins pe 1500 metri pătrați.

Responsabilități:
- Deții Certificat de calificare profesională și Aviz de liberă practică profesională;
- Ai minimum 3 ani experiență profesională;
- Ai cunoștințe avansate în recuperarea medicală;
- Consideri că atuurile tale sunt: empatia, atitudinea pozitivă, promptitudinea în realizarea sarcinilor, seriozitatea, responsabilitatea, abilitățile de muncă în echipă, implicarea, proactivitatea și abilitățile de comunicare.

Oferim:
Inovație și perfecționare continuă.
Un mediu de lucru sănătos și serios, unde profesionalismul se îmbină corect cu un management de calitate.

Hai într-o echipă tânără, dar experimentată, care își dorește să ofere îngrijire medicală integrată, la cele mai înalte standarde!

Timite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: cariere@medikali.ro.

Mentiuni: Mentiuni: Pentru a afla mai multe detalii despre noi, acceseaza pagina noastra web: www.medikali.ro.