Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Timiș

Anunțul: #70006

Receptionist clinica stomatologica

Angajam front desk officer - clinica stomatologica

Cerințe:

- studii medii/superioare;

- cunoștințe de limbă engleză (cel puțin nivel mediu);

- cunoștințe de operare PC (MS Office).

Dorim ca noul coleg sa fie o persoană:

- organizată;

- cu bune abilități de comunicare și relaționare;

- diplomată;

- cu atenție distributivă;

- pozitivă și zâmbăreață.

Responsabilități:

- Întâmpinarea pacienților și oferirea de informații

- Oferirea tuturor informațiilor logistice cerute de pacienții care urmează să beneficieze de tratamente în cadrul clinicii

- Recepționarea apelurilor telefonice și transmiterea mesajelor

- Rezolvarea problemelor ridicate de pacienți, oferind soluții corespunzătoare

- Asigurarea suportului pacienților noi pentru întocmirea fișei individuale specifice

- Asigurarea sprijinului pentru programarea pacienților-> folosirea unui soft pentru evidența specifică clinicii

- Realizarea corectă și completă a registrului zilnic de consultații

- Primirea, înregistrarea și repartizarea coletelor și corespondenței în interiorul firmei

- Realizarea bonurilor fiscale zilnice și a rapoartelor de sfârșit de zi/lună, folosind casa de marcat

- Colaborarea și comunicarea constantă cu departamentul financiar în ceea ce privește facturi, chitanțe, bonuri, procese verbale, și alte documente necesare

Ce oferim?

- Salariu negociabil;

- Colaborare de durată;

- Lucru într-un mediu dinamic.