Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Brașov

Anunțul: #69839

Medic stomatolog protetician

Esti pasionat și ai experiență în protetica? Suntem în căutarea unui profesionist care sa se alăture echipei noastre dinamice și a oferi tratamente de calitate pacienților noștri.

Responsabilitati:
Efectuarea diagnosticului și a planului de tratament
Capacitatea de a oferi toată gama de lucrări protetice
Colaborarea cu echipa în realizarea planului de tratament și a tratamentului
Educarea pacienților cu privire la tratamentul protetic
Inregistarea precisa si detaliata a tuturor etapelor tratamentului
Capacitatea de a se menține la curent cu noutățile în protetica și implementarea lor

Ce oferim:
Procent competitiv
Oportunitati de creștere profesionala și educație continua
Mediu de echipa colaborativ și susținător
Clinica moderna complet echipata

La City Center ne mandrim cu tratamente de nivel inalt cu focus pe confortul și satisfacția pacientului.
Clinica, situata ultracentral, este echipata cu aparatura de ultima generație și echipa este într-un proces continuu de dezvoltare profesionala.

Alatura-te si devino parte a unui mediu inovativ unde calitatile tale vor fi pe măsură apreciate.

Alatura-te si contribuie la schimbarea zambetelor cu expertiza ta în protetica.

Asteptam sa te primim in echipa !