Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Medicină - Toate județele

Anunțul: #69829

Manager/Director medical

Director Medical experimentat și dedicat pentru a coordona și conduce activitățile medicale ale instituției noastre
.Responsabilități:Coordonarea și supravegherea activităților medicale în cadrul instituției.Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță a actului medical
.Colaborarea strânsă cu echipa managerială pentru optimizarea proceselor și resurselor.Supravegherea activității medicilor și a altor profesioniști din domeniul sănătății, asigurând respectarea protocoalelor și ghidurilor clinice.Gestionarea relațiilor cu autoritățile de sănătate publică și alte entități relevante.
Cerințe:Diplomă de medic și drept de liberă practică în România.Experiență semnificativă într-un rol de conducere medicală.Abilități excelente de comunicare, leadership și luare a deciziilor.Cunoașterea legislației și reglementărilor din domeniul sănătății.Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple priorități.Oferim:Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesional, alături de o echipă de elită.Oportunități de dezvoltare profesională continuă.Suport pentru participarea la conferințe și cursuri de specialitate.Dacă ești un lider dedicat și ai dorința de a contribui la creșterea și dezvoltarea unei instituții medicale de prestigiu, te invităm să aplici pentru această poziție.

Mentiuni: Experiența dovedita
Specializat in Medicină de familie sau Medici a muncii
Beneficiile salariale se vor discuta in cadrul interviului