Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #69794

Angajăm Tehnician Dentar - Turnat modele/finisat metal.

Laboratorul de tehnică dentară BioCare Dental Laboratory din Bucuresti, sector 2 este în căutarea unui tehnician dentar pentru postul de turnat modele, prins în articulator și finisat structuri metalice (titan și CrCo). Dacă ești pasionat de domeniu și îți dorești să lucrezi într-un mediu profesionist, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități:

Turnat modele dentare

Fixare în articulator

Prelucrare structuri metalice (titan și CrCo)

Respectarea standardelor de calitate și a procedurilor de lucru

Cerințe:

Experiența în domeniu constituie un avantaj, dar nu este obligatorie

Abilități de lucru manual și atenție la detalii

Seriozitate și dorință de învățare și dezvoltare profesională

Oferim:

Mediu de lucru modern și prietenos

Posibilitatea de formare și dezvoltare profesională

Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare

Pentru mai multe informații și programări la interviu, vă rugăm să ne contactați la: 0722710935