Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Argeș

Anunțul: #69436

Angajam asistent manager

Clinica de medicina dentara Dental House angajeaza asistent manager cu program de lucru full time, de luni pana vineri, in doua ture.
Candidatul ideal:
-    Cu sau fara experienta in domeniu
-    Persoana ordonata, punctuala, dornica sa invete si sa se dezvolte alaturi de o echipa orientata spre performanta
-    Abilitati de comunicare si interactiune atat cu pacientii, cat si cu personalul clinicii
-    Abilitati organizatorice si atentie la detalii
-    Cunostinte de operrare MS Office
Descrierea jobului:
- Primirea si inregistrarea pacientilor la sosirea in clinica
- Programarea si confirmarea prezentei pacientilor
- Gestionarea apelurilor telefonice si a corespondentei primite
- Efectuarea procedurilor de facturare si incasare a platilor
- Contabilitate primara
- Gestionarea bazei de date a pacientilor
- Expedierea in bune conditii a tuturor documentelor si coletelor expediate prin curier

Mentiuni: Va rugam sa trimiteti CV-ul pe adresa de email: mihaniculae19@gmail.com, in atentia dnei Mihaela Niculae. Telefon contact 0762 292 775 (intre orele 08-16).