Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Medicină - Prahova

Anunțul: #69141

MEDICI - COLABORARE

Candidatul Ideal
Spitalul Uromed este în căutarea de medici dedicați și calificați pentru a se alătura echipei noastre în diverse specializări.
Avem următoarele poziții disponibile:
Medic primar sau specialist Urologie
Medic primar sau specialist Chirurgie Generală
Medic primar sau specialist Boli Interne
Medic primar/specialist/rezident în ultimul an - Medicină de Laborator
Medic primar sau medic specialist Radiologie - Imagistică Medicală
Medic primar sau medic specialist Gastroenterologie, cu competențe în endoscopie digestivă
Medic primar sau medic specialist Anestezie & Terapie Intensivă
Medic primar sau medic specialist Neurologie, cu competențe în electromiografie (EMG), și experiență în lucru atât în ambulatoriu, cât și în spital.
Medic primar sau specialist cardiologie,
Medic primar sau specialist diabet,
Medic primar sau specialist gastroenterologie

Descrierea jobului
Cerințe:
Diplomă de medic, cu titlul de medic primar sau specialist în specialitatea relevantă.
Abilități excelente de comunicare și colaborare ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀în echipă.
Capacitatea de a lucra în medii dinamice și solicitante.
Beneficii:
Oportunitatea de a lucra într-un spital cu echipamente moderne și tehnologie avansată.
Mediu de lucru stimulativ și susținător, alături de o echipă profesionistă și dedicată.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email contact@spitaluluromed.ro.