Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Cluj

Anunțul: #69043

Manager Operațional - Clinica Stomatologică Premium Laser Deos Dental

✨ Oportunitate de Carieră: Manager Operațional - Clinica Stomatologică Premium Laser Deos Dental ✨
Locație: Cluj
Tip Job: Full-time
Despre Noi: La Clinica Stomatologică Premium Laser Deos Dental, ne dedicăm să aducem zâmbete strălucitoare și sănătoase pe fețele pacienților noștri. Cu o echipă de experți pasionați și echipamente de ultimă generație, oferim servicii stomatologice premium într-un mediu cald și primitor.
Descrierea Postului: Suntem în căutarea unui Manager Operațional inovativ și energic, care să devină parte din familia noastră! Dacă ești un lider natural cu o viziune clară și dorința de a aduce îmbunătățiri constante, te invităm să te alături echipei noastre dedicate.
Responsabilități:
•    Coordonare Zilnică: Asigură-te că operațiunile zilnice ale clinicii se desfășoară fără
•    Ce Căutăm:
•    Educație: Studii superioare în management, administrație sau domenii conexe.
•    Experiență: Experiență anterioară în managementul operațional, preferabil în sectorul medical.
•    Abilități de Lider: Excelente abilități de comunicare și leadership.
•    Multitasking: Capacitatea de a gestiona multiple sarcini și de a lucra sub presiune.
•    Organizare: Abilități puternice de organizare și planificare strategică.
•    Proactivitate: Atitudine proactivă și orientare către soluții.
Ce Oferim:
•    🌟 Mediu Dinamic;
•    📈 Dezvoltare Profesională;
•    💼 Pachet Atractiv.

Mentiuni: Dacă ești gata să faci parte dintr-o echipă dedicată excelenței în stomatologie, te invităm să ne trimiți CV-ul și o scrisoare de intenție la hr@deosdental.ro până la 01.09.2024.