Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #68998

Alătură-te echipei Aesthetic Smiles ca Medic Ortodont!

Clinica Aesthetic Smiles caută un medic ortodont entuziast pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ai pasiunea de a transforma zâmbete și vrei să lucrezi într-un mediu modern și suportiv, te vrem în echipa noastră!

Responsabilități:

Diagnosticarea și tratarea nevoilor ortodontice.
Monitorizarea și ajustarea tratamentelor.
Colaborarea strânsă cu echipa pentru cele mai bune rezultate.
Oferim:

Mediu de lucru dotat cu tehnologie de vârf.
Dezvoltare profesională continuă.
Pachet salarial competitiv.
Cerințe:

Diplomă de medic dentist, cu specializare în ortodonție.
Minim 2 ani experiență.
Abilități excelente de comunicare și teamwork.
Trimite CV-ul tău la: dr.costinchis@gmail.com și vizitează www.aestheticsmiles.ro pentru mai multe detalii despre noi.

Termen limită: 01/08/2024

Aesthetic Smiles - Unde fiecare zâmbet contează!

Mentiuni: www.aestheticsmiles.ro