Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Medicină - București

Anunțul: #68953

Receptioneră Clinică Medicală

Responsabilitati:
•    Raspunde cu profesionalism si amabilitate solicitarilor pacientilor – telefonic si/sau celor care se prezinta direct la receptie;
•    Efectuaza programarile clientilor la consultatii medicale de specialitate;
•    Ofera informatii clientilor despre serviciile si programul medicilor;
•    Ofera suport administrativ;
•    Incaseaza contravaloarea serviciilor de care au beneficiat pacientii;
•    Intocmeste borderourile zilnice si le transmite catre serviciul financiar- contabil;

Cerinte:
•    Abilitati la nivel mediu – avansat de operare pe calculator;
•    Excelente abilitati de comunicare (claritate si coerenta in exprimare);
•    O buna atentie distributiva;
•    Echilibru emotional, disciplina, rabdare, respect, tact, prezenta de spirit;
•    Abilitati de lucru in echipa.

Beneficii Oferite:
•    Un mediu de lucru modern, cu aparatura si echipamente de inalta performanta;
•    Un pachet salarial atractiv;

Mentiuni: Asteptam CV-ul dvs. actualizat pe adresa: resurseumane@angiomedica.ro