Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #68870

Angajam asistenta stomatologie

Clinica medicala situata in zona Titulescu - Primaria Sectorului 1 angajeaza asistenta stomatologie.

Cerinte:
absolvent scoala sanitara
autorizatie libera practica
asigurare malpraxis
experienta medicala (experienta in implantologie si chirurgie orala este un avantaj)
cunostinte computer
abilitati bune de comunicare

Responsabilitati:
asista medicul in desfasurarea tratamentelor
pregateste cabinetul, materialele si instrumentarul
realizeaza dezinfectia si sterilizarea instrumentarului
intretine ordinea si curatenia in cabinet
interactioneaza cu pacientii si mentine legatura cu furnizorii si colaboratorii clinicii
intretine necesarul de materiale consumabile din cabinet
completeaza fisele pacientilor si tine evidenta programarilor pe computer

Se ofera:
integrarea in colectivul unei clinici de familie dotata cu aparatura moderna, mediu de lucru placut, in locatie centrala, salariu 3500/4000 pe cartea de munca in functie de abilitati, prime Craciun si Vacanta, posibilitate de mai multe zile de concediu pe an, nu se lucreaza in weekend.

Va rugam sa trimiteti CV cu poza recenta pe adresa dr.iorgulescumihai@gmail.com cu subject “interviu asistenta stomatologie”