Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #68510

Căutăm asistent medical

Clinica Stomatologică Innovation Medical Center, situată în zona parcului Cișmigiu, este în căutarea unei asistente medicale dedicate și profesioniste pentru a se alătura echipei noastre dinamice.
Responsabilități:
- Asistarea medicului stomatolog în timpul procedurilor și tratamentelor dentare.
- Pregătirea și sterilizarea instrumentarului medical.
- Pregătirea pacienților pentru consultații și tratamente.
- Gestionarea documentației medicale și programărilor.
- Asigurarea unei experiențe plăcute și confortabile pentru pacienți.
Cerințe:
- Studii de specialitate finalizate (certificat de asistent medical).
- Experiență anterioară în domeniul stomatologic reprezintă un avantaj.
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții.
- Capacitatea de a lucra eficient în echipă.
- Atenție la detalii și respectarea normelor de igienă și siguranță.
Beneficii:
- Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
- Mediu de lucru profesionist și plăcut.
- Oportunități de dezvoltare profesională și cursuri de specializare.
- Program de lucru flexibil.
Cum să aplici:
Dacă ești interesată să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la adresa rx@innovationmedical.ro sau pe wapp 0753666111

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să colaborăm pentru a oferi servicii stomatologice de înaltă calitate pacienților noștri!