Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #68505

Receptionera

Clinica White Dent ,situata in sectorul 4 in zona Spitalului Budimex angajeaza receptionera medicala .
Website : www.wdent.ro

Cerințe:

•    responsabilă, organizată ,calma , excelente abilitati de comunicare
•    aspect îngrijit, prezență plăcută
•    cunoștințe utilizare PC si aparatura de birou (imprimanta scanner)
•    capacitatea de a lucra în echipă.si de a face prompt fata situatiilor aparute
•    capacitate de analiza , atentie distributiva

Responsabilități:

•    primeste pacienții si ofera suport pentru completarea fiselor medicale specifice
•    stabilește si inregistreaza in sistemul informatic programările
•    gestionează apelurile telefonice și solicitările primite prin e-mail sau social media
•    înregistrează informațiile necesare în fișa pacientului și arhivează documentele fizice
•    încasează ︀contravaloarea serviciilor realizate în clinică (card,cash)
•    oferă informații despre serviciile și produsele noastre
•    preia și distribuie către destinatari pachetele și corespondența.
Program de lucru :
•    Luni ,joi,vineri : 13-21
•    Marti,miercuri : 9-17

Salariu : 3 500 -4 000 Ron

Pentru a aplica va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa wdent@wdent.ro