Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #68447

Asistent medical stomatologie

Cerinte:

Absolvent al unei Școli Postliceale/Facultate cu specializarea Asistent Medical Generalist.
Experiență anterioară într-un rol similar minim 1 an. (stomatologie)

Profilul Candidatului Ideal:

Persoană responsabilă, organizată, cu abilități de comunicare în limba română și o altă limbă de circulație internațională.
Capacitatea de a lucra în echipă.

Responsabilități:

Asistența medicului stomatolog în timpul consultațiilor și intervențiilor stomatologice (lucru la 4 maini).
Pregătirea materialelor și instrumentelor necesare.
Efectuarea procedurilor de igienizare și sterilizare a echipamentelor și a suprafețelor din cabinet.
Asigurarea unei comunicări eficiente cu pacienții.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu medical modern și bine echipat.
Salariu competitiv (în funcție de experiență, între 3700 și 5000 RON) și pachet de beneficii atractiv.
Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei, prin intermediul trainingurilor interne.
Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată și de a contribui la îmbunătățirea sănătății pacienților.
Acces la serviciile stomatologice din cadrul celor două sedii House of Beauty Clinic
Program de lucru flexibil (în ture).
AM: LV: 9-17 S: 9- 14:30

PM: LV: 12-20

Mentiuni: Pipera, Voluntari;