Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #68416

Angajam asistent medical!

Clinica noastră stomatologică caută o asistentă medicală care să se alăture echipei noastre, să ofere suport atât pacienților, cât și medicilor noștri.

Responsabilități:
- Asigurarea asistenței medicale în timpul tratamentelor stomatologice, pregătirea instrumentelor și materialelor necesare;
- Efectuarea sterilizării și dezinfectării echipamentelor și a instrumentelor medicale, cât și a cabinetului;
- Monitorizarea și gestionarea stocului de materiale și echipamente medicale;
- Oferirea suportului necesar medicilor în timpul procedurilor stomatologice;
- Comunicarea eficientă cu pacienții.

Cerințe:
- Cunoștințe despre procedurile stomatologice și echipamentele medicale;
- Abilități de comunicare și relaționare cu pacienții;
- Atentă la detalii și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;

Oferta noastră:
- Un mediu de lucru prietenos și profesional, într-o clinică stomatologică modernă și bine echipată;
- Oportunitatea de a lucra alături de medici stomatologi experimentați și de a învăța de la ei;
- Salariu competitiv și beneficii suplimentare în funcție de performanță.

Mentiuni: Cabinetul este localizat pe strada Mihai Eminescu, nr. 81, sect. 2, București, programul de muncă fiind de luni până vineri, cu weekenduri libere.