Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Cluj

Anunțul: #68262

Angajam Asistenta

Candidatul ideal:

- persoana ambitioasa, carismatica, pozitiva, dornica sa invete si sa evolueze;

- abilitati excelente de comunicare cu pacientii, personalul si colaboratorii clinicii;

- abilități de lucru în echipă;

- disponibilitatea de a lucra in ture;

Descrierea jobului:

- pregateste cabinetele stomatologice pentru desfasurarea optima a actului medical;

- asista medicul pe durata procedurilor stomatologice

- asigura pregatirea si sterilizarea intrumentarului si echipamentelor;

- utilizeaza si intretine corect aparatura existenta in clinica;

- mentine la zi a stocul de materiale si instrumente folosite in cadrul clinicii;

- mentine ordinea si curatenia in cadrul clinicii;

Program de 8 ore

Trimite-ne CV-ul tau pe adresa: contact@dentalcaresirbu.ro