Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Medicină - Argeș

Anunțul: #68100

Colaborare Medic Ecografist

Clinica HERA’S MED din Bradu, jud. Argeș, suntem în căutarea unui profesionist, medic specialist/primar cu competenţă în ecografie, care să se alăture echipei noastre multidisciplinare.
Responsabilităţi:
    Menţine şi dezvoltă relaţiile cu pacienţii, bazate pe respect şi încredere;
    Efectuează consultaţii şi ecografii generale/mamare/părţi moi/Dopller vascular/musculo-scheletale.
Beneficii:
    Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă empatică, dinamică şi de a lucra într-un mediu plăcut şi profesionist;
    Susţinere în dezvoltare profesională;
    Instrumente de lucru moderne, în acord cu cerinţele postului;
    Dotări corespunzătoare cu echipamente performante.
Program de lucru flexibil:    Lu-Vi: 09:00 – 20:00, (part-time sau full-time) / Sâmbăta: 9:00 – 14:00 (part-time sau full-time)
Tip de colaborare: CIM/PFA/PFI/SRL

Mentiuni: Constituie avantaj exprienta în specialitate.
Mai multe informatii despre Clinica Hera’s Med puteti afla aici: https://herasmed.ro/the-new-hera/