Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #67401

Asistentă de Stomatologie

Noi, echipa de la Aesthetic Smiles, căutăm o asistentă de stomatologie dedicată și pasionată! Dacă îți place să ai grijă de pacienți și să lucrezi într-un mediu modern și prietenos, ești persoana potrivită! Studentele la școala de asistență pot aplica, de asemenea.

Responsabilități:

Asistarea medicilor în timpul intervențiilor.
Pregătirea și sterilizarea instrumentarului.
Gestionarea programărilor și dosarelor pacienților.
Suport și informare pacienți.
Cerințe:

Experiență în stomatologie (avantaj).
Abilități excelente de comunicare.
Lucru în echipă.
Atitudine pozitivă.
Oferim:

Mediu de lucru plăcut.
Dezvoltare profesională.
Pachet salarial atractiv.
Program flexibil.
Trimite CV-ul la: dr.costinchis@gmail.com

Te așteptăm în echipa noastră!

Mentiuni: www.aestheticsmiles.ro