Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #67370

Angajam Asistent medical

Clinica stomatologica CISOMedical angajeaza Asistenti medical pentru locatia din Bucuresti, Zona Rond Alba Iulia, Bulevardul Burebista, Nr.1, Sector 3
Nu ne dorim experienta profesionala ci colegi cu Atitudine Potrivita.

Denumire post: Asistent medical stomatologie

Responsabilitati:
·       Primirea si pregatirea pacientului impreuna cu fisa medicala;
·       Asistarea medicului la scaun pe parcursul terapiei;
·       Utilizarea si intretinerea aparaturii/instrumentarului din dotare;
·       Mentine comunicarea intre pacienti si receptie;
·       Verificarea stocului de material si intocmirea necesarul.

Pregatire:

Diploma de bacalaureat
Scoala Post-Liceala sau Facultate de Asistenta Post-Liceala

Experienta:

Experienta nu este obligatorie dar constituie un avantaj

   Beneficii:

·       Trainingul de formare si de specialitate;
·       Loc de munca stabil
·       Bonusuri pentru performanta
·       Integrare Profesionala

  Ce abilitati necesita postul de Asistent medical:

•   Responsabilitatea si implicarea sunt necesare;
•   Persoana empatica si organizata;
•   Medicina sa reprezinta o pasiune;
•   Dorinta de dezvoltare si perfectionare profesionala;
•   Abilitati de comunicare, planificare si de lucru in echipa;

NU APLICA DACA:
-        nu esti atent/a la detalii sau nu doresti sa te dezvolti pe plan professional
-        pentru tine acest post reprezinta doar un alt job

Daca te regasesti in cerinetele noastre, haide sa ne cunoștem!

Mentiuni:  Asteptam CV-ul tau pe adresa noastra de email contact@cisomedical.ro
Salariul este intre 2500 si 4000 lei net/luna