Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Cluj

Anunțul: #67311

Asistent Medical Stomatologie

Family Dental Care Clinic este o clinică în care atenția pentru pacienți și pentru echipă sunt prioritare.
Suntem prietenoși, dedicați, pasionați de ceea ce facem, motiv pentru care ne dorim să ne dezvoltăm alături de persoane cu valori similare. Ne dorim alături de noi un coleg/o colegă care să considere binele pacienților la fel de important precum propriul bine.

Căutăm o persoană:
•    Sociabilă - capabilă să dezvolte cu ușurință relații sociale și să comunice eficient
•    Implicată - meticuloasă în realizarea activităților, organizată, demnă de încredere
•    Pozitivă și adaptabilă - capabilă să facă față cu succes și calm unor solicitări multiple și să rezolve situații problematice într-o manieră flexibilă și constructivă.
•    Experiența pe o poziție similară ne ajută să finalizăm mai repede procesul de integrare, dar nu este decisivă.

Descriere job
Principalele activități și responsabilități:
• Asistаrеa mеdicului lа еfectuаrеа procеdurilor clinicе;
• Prеgаtirеа cаbinetului si а mаtеriаlеlor necеsаrе dеsfasurarii actului medicаl;
• Stеrilizаrеа instrumentarului;
• Utilizarea si intretinerea corecta a aparaturii din cabinet;
• Inregistrarea informatiilor medicale in softul utilizat.

Beneficii:
• program de lucru in ture;
• tichete de masa;
• echipament de lucru;
• training intern complet;
• decontare transport;
• posibilitate de dezvoltare profesionala;
• tratamente stomatologice.

Asteptam CV-ul tau la adresa de email mentionata, pentru a stabili o intalnire.