Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #67065

Oportunitate de Practică de Vară pentru Student(ă) la Medicină Dentară

Cabinetul nostru oferă practică pentru studenți la medicină dentară.

Locație: Str. Giacomo Puccini 8A

Responsabilități:
- Asistență în proceduri stomatologice sub supravegherea medicilor.
- Respectarea protocoalelor de igienă și sterilizare.
- Participare activă la discuțiile de diagnostic și planificare a tratamentului.
- Oportunitatea de învățare și colaborare cu profesioniștii din domeniu.

Cerințe:
- Înregistrare activă ca student(ă) la medicină dentară.
- Motivație și pasiune pentru stomatologie.
- Abilități bune/excelente de comunicare și lucru în echipă.
- Capacitatea de a învăța rapid și de a te adapta.

Beneficii:
- Experiență practică valoroasă într-un mediu profesionist.
- Mentorat și îndrumare din partea medicilor experimentați.
- Posibilitatea de a construi relații și de a dezvolta conexiuni în domeniul stomatologiei.

Aplicare:
Trimite CV-ul și o scurtă prezentare la info@drgrey.ro.
Pentru întrebări, contactează-ne pe WA la 0742 69 4444 sau info@drgrey.ro.