Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #66972

Medic Specialist Endodontie

Clinica noastră, Smile Dent Team, caută un medic endodont specializat și pasionat să se alăture echipei noastre.

Locație: București - Str Giacomo Puccini nr 8A

Program: Full Time sau Part Time

Responsabilități:

Diagnosticarea și tratamentul bolilor pulpei dentare și a rădăcinii dentare
Efectuarea tratamentelor endodontice complexe, inclusiv retratamente și tratamente de canal dificile
Menținerea unui standard ridicat de calitate și etică profesională
Comunicarea eficientă cu pacienții pentru a le explica tratamentele și pentru a le oferi suport și îngrijire adecvată

Cerințe:

Diplomă de medic dentist și specializare în endodonție
Experiență relevantă în practica endodontică
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții
Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu colegii

Oferim:

Mediu de lucru modern
Pachet salarial competitiv, negociabil în funcție de experiență

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să contribui la oferirea celor mai bune servicii stomatologice, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email: raluca.brad@smiledent.md