Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #66932

✅ Tehnician dentar – CAD-CAM

CE OFERIM:
• APARATURA DE ULTIMA GENERATIE
•MEDIU DE LUCRU PLACUT, ALATURI DE O ECHIPA TANARA
• PROCENT ATRACTIV, PE MASURA PERFORMANTEI
• CONTRACT DE COLABORARE (PFI/ SRL) / CONTRACT DE MUNCA

RESPONSABILITATI:
✨ATENTIE SPORITA PANA LA CEL MAI MIC DETALIU
✨CAPACITATE ORGANIZATORICA FOARTE BUNA
✨EXPERIENTA MINIM 2 ANI
✨SERIOZITATE SI PRECIZIE IN EXECUTIE

Ce Avantaje aveți de pe Urma Noastră:
- Un mediu de lucru prietenos și inovator
- Program full-time pentru a-ți susține angajamentul profesional
- O echipă dedicată care își propune să atingă standardele cele mai înalte în tehnica dentară
- Oportunități de dezvoltare și avansare în carieră

Mentiuni: Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa care valorizeaza excelenta ?i inova?ia în tehnica dentara, trimite-ne CV-ul tau.