Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Medicină - Toate județele

Anunțul: #66195

Medic de familie

Clinica noastra cauta un medic de familie dedicat si experimentat pentru a se alatura echipei noastre. Candidatul ideal va avea cunostinte solide in medicina de familie, experienta anterioara relevanta si abilitati excelente de comunicare.

Responsabilitati:
- Furnizarea ingrijirii medicale preventive si curative pacientilor de toate varstele
- Diagnosticarea si tratamentul afectiunilor medicale comune
- Monitorizarea si gestionarea bolilor cronice
- Consilierea pacientilor privind stilul de viata sanatos si masurile preventive

Cerințe:
- Diploma de medic si autorizatie de practica in medicina de familie
- Experienta anterioara in medicina de familie
- Abilitati excelente de comunicare si relationare cu pacientii
- Capacitatea de a lucra in echipa si de a colabora eficient cu alti profesionisti de sanatate

Oferta noastra:
- Mediu de lucru placut si profesional
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si de avansare in cariera
- Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare

Daca sunteti interesat de aceasta pozitie, va rugam sa ne trimiteti CV-ul actualizat la adresa de email badiumedicalcenter@gmail.com pana la data de 15 aprilie 2024. Va multumim pentru interesul acordat si asteptam cu nerabdare sa va alaturati echipei noastre!

Mentiuni: Judetele Buc/Ilfov , Tulcea , Constanta