Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #66170

Angajez Asistent Stomatologic

Angajam asistent medical coordonator pentru clinica stomatologica cu o vechime de peste 14 ani, situata in sectorul 2, zona Foisorul de foc.

Daca esti o persoană responsabila, organizata, serioasa si cu abilitati de lucru în echipa, atunci ai putea fi candidatul potrivit pentru acest post.

Candidatul ideal:

Experienta anterioara intr-un rol similar constituie un avantaj;
Studii de specialitate;
Certificat membru (ALP);
Abilitati de relationare si comunicare, seriozitate;
Abilitati de munca in echipa.
Asigurare malpraxis valabila;

Descrierea jobului

Coordonarea echipei;
Asistenta medicului stomatolog in timpul consultatiilor și interventiilor stomatologice;
Pregatirea materialelor si a intrumentarului;
Efectuarea procedurilor de igienizare si sterilizare a echipamentelor si a suprafetelor din cabinet;
Asigurarea unei comunicari eficiente cu pacientii, dar si cu intreaga echipa.

Ce oferim noi?

Un mediu placut de munca, bazat pe respect si incredere;
Cursuri platite de dezvoltare profesionala;
Salariu motivant;
Bonusuri in functie de competente;
Program flexibil;
Cabinet modern;
Training intern;
Posibilitati de dezvoltare;
Pachet de servicii dentare pentru intreaga familie.