Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Medicină - Toate județele

Anunțul: #66038

ASISTENTI MEDICALI GERMANIA

CAUTAM ASISTENTI MEDICALI
se accepta si fara experienta (inclusiv FARA EXPERIENTA)

Locul de munca: structuri sanitare din GERMANIA;
Salariu de baza: pentru asistenti medicali, incepand de la 3000 Euro brut;
Limba germana: minim nivel A2;
Bonus pentru munca in ture, duminica, in zilele de sarbatoare, precum si in turele de noapte;
Bonificatie suplimentara pentru masa pe zi
Cazare organizata si platita de angajator
Deplasare organizata si costuri platite de angajator

NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE!

Responsabilitatile dvs. includ:
- Ingrijire generala de baza si tratament al locatarilor si pacientilor
- Documentarea modului de ingrijire si colaborare cu medicii
- Participarea in cadrul masurilor de mobilizare terapeutica
- Consilierea persoanelor in varsta in probleme personale si sociale
- Insotirea si ingrijirea locatarilor si a rudelor acestora

CV-urile se trimit pe e-mail contact@amgjobs.eu
Mai multe detalii pe www.amgjobs.eu - www.european-freedom.eu sau la telefon 0760.387.404,

INTOCMIM DOSARUL DE RECUNOASTERE PROFESIONALA