Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #66020

Angajam asistent stomatologie

Clinica stomatologica DENTAL COD EVO, situata in sector 1, Bucuresti (punct de reper Gara de Nord), angajeaza asistent medical cu experienta de minim 1 an in stomatologie.

Cerinte:
* Aviz libera practica valabil pentru anul in curs-2024
*Persoana organizata, responsabila, dornica de dezvoltare profesionala
*Capacitate de lucru in echipa si flexibilitate
*Experienta de minim 1 an in stomatologie

Responsabilitati:
*pregatirea cabinetului pentru interventii stomatologice
*asistarea medicului pe parcursul manoperelor stomatologice
*sterilizarea instrumentarului conform normelor in vigoare
*intretinerea corecta si folosirea conform indicatiilor a aparaturii din cabinet
*respectarea fisei postului si a orelor de munca zilnica

Beneficii:
* salariu 3800 lei negociabil
*echipa tanara si comunicativa ce ofera un mediu de lucru profesionist
*posibilitatea perfectionarii prin asigurarea pregatirii asistentilor (training 1 -3 luni)
*decontarea echipamentului de lucru si posibitatea igienizarii lui la sediu
Atribuții:
Atributiile asistentului sunt cele specifice fisei postului.
Program de lucru:
programul de lucru este de 8 H/ zi, in ture alternative, 9-17 si 13-21
nu se lucreaza in weekend

Mentiuni: CV la adresa de mail dentalcodevo@gmail.com