Caută anunț

Locuri de Muncă - Cereri - Stomatologie - București

Anunțul: #65854

Angajam asistent medical generalist

Pentru a putea candida la acest post,candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
-Diploma de bacalaureat
-Diploma de asistent medical generalist
-Experienta in cabinetul stomatologic de minimum 2 ani,pe diverse specializari.
-Empatie si rabdare fata de pacienti
-Atentie la detalii si la nevoile pacientilor,flexibilitate
-Capacitatea de a lucra atat independent cat si in echipa
-Cunostinte informatice de baza
-Disponibilitatea de a lucra in schimburi
Descrierea jobului:
Asigura suport pentru activitatea medicala si realizeaza toate procedurile necesare sustinerii investigatiilor initiale in vederea stabilirii planului de tratament cat si a manoperelor la scaun impreuna cu medicul,in functie de specificul fiecarui pacient in parte.
Pregateste cabinetul si instrumentarul si se asigura ca stocul de materiale este complet.
Se asigura ca instrumentarul este sterilizat si ca procesul de sterilizare este realizat corect.
Asigura corespondenta cu pacientul prin e-mail.
Ce oferim noi?
Colectiv si mediu de lucru prietenos.
Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Salariu atractiv si bonuri de masa.
Asigurare medicala platita la o clinica privata de sanatate.
Echipament de lucru gratuit.
Posibilitatea de a-ti construi o cariera in cadrul unei clinici orientata catre pacient,care utilizeaza cele mai noi tehnologii in domeniu.
Mentori si sesiuni de training adaptate care te vor ajuta in procesul de integrare in echipa.
Suna interesant?Aplica acum!

Mentiuni: Recrutare asistent medical generalist- Upgrade dental