Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #65259

Asistenta Stomatologie

Transformă-ți Zâmbetul în Carieră la Aesthetic Smiles!

Poziție Deschisă: Asistent(ă) de Stomatologie - Nu ai experiență? Perfect! Îți oferim tot suportul pentru a învăța.

Responsabilități:

Devino aliatul de încredere al echipei noastre de dentiști.
Asigură-te că fiecare colț al cabinetului nostru radiază.
Primește fiecare pacient cu căldură și un zâmbet sincer.
Ce Căutăm în Tine?

Entuziasm pentru comunicare și lucrul în echipă.
O atitudine optimistă și focalizare pe binele pacienților.
Beneficiile Tale:

O recompensă salarială care îți va aduce zâmbetul pe buze.
Un spațiu de lucru modern, pregătit să-ți ofere aventuri zilnice.
Oportunități de creștere profesională într-un mediu care încurajează prietenia.
Ești gata să ne împărtășești zâmbetul tău? Așteptăm cu nerăbdare CV-ul tău la dr.costinchis@gmail.com. Hai să dăruim zâmbete împreună!

Mentiuni: www.aestheticsmiles.ro