Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Cluj

Anunțul: #64631

Asistentă/receptie Stomatologie

Clinica Stomatologică angajează Asistentă Stomatologică/Recepționera

Suntem în căutarea unei persoane motivate și dedicate pentru a se alătura echipei noastre din cadrul Clinicii Stomatologice Onda Dental.

**Responsabilități:**
- Asistența medicului stomatolog în timpul tratamentelor și procedurilor.
- Asigurarea unui mediu sigur și curat în cabinetul stomatologic.
- Primirea și înregistrarea pacienților într-un mod amabil și profesionist.
- Programarea și confirmarea programărilor pentru pacienți.
- Gestionarea apelurilor telefonice și a corespondenței electronice.
- Gestionarea plăților și a documentelor asociate.

**Cerințe:**
- Experiență anterioară în domeniul stomatologiei, de preferință ca asistentă stomatologică sau recepționeră.
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și de a gestiona sarcini multiple.
- Atitudine pozitivă și orientare către satisfacerea nevoilor pacienților.
- Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a programelor de birou.
**Beneficii:**
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și profesionist.
- Training și dezvoltare continuă

Pentru a aplica pentru această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail ondadental.cluj@gmail.com