Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Medicină - București

Anunțul: #64614

Angajam personal receptie clinica medicala

Clinica stomatologica DENTAL COD EVO, situata in sector 1, Bucuresti,(pct de reper Gara de Nord). angajeaza personal pentru zona de receptie clinica/registrator medical/ front desk officer.
Beneficii:
Salariu 3600 lei
Mediu de lucru modern

Cerinte
*Bune abilitati de comunicare si relationare cu pacientii si colaboratorii clinicii
*Persoana organizata,punctuala, cu capacitate de planificare si initiativa
*Cunostinte minime de operare PC
*Experienta in domeniu reprezinta un avantaj
Atribuții:
*managementul apelurilor telefonice
*gestionarea programarilor pacientilor
*Indrumarea /asistarea pacientilor in procesul de completare a documentelor medicale
*pastrarea legaturii cu furnizorii si colaboratorii clinicii
*receptia comenzilor livrate de furnizori
*realizarea incasarilor si platilor ( lucrul cu casa de marcat si POS)
Program de lucru:
Programul de lucru este de 8h/zi. in ture alternative 9-17 si 13-21
Nu se lucreaza in weekend

Mentiuni: Asteptam CV Europass cu foto la adresa de mail dentalcodevo@gmail.com