Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Mureș

Anunțul: #64369

SD DENT îți mărește echipa! Angajăm medic stomatolog endodont

SD DENT îți mărește echipa!
Angajăm medic stomatolog endodont

Suntem în căutarea unui coleg/ă medic stomatolog cu specializarea in endodontie pasionat/ă și dedicat /ă pentru a se alătura echipei noastre la Clinica SD DENT din Sarmasu.

Dacă ai minim doi ani de experiență și îți dorești să lucrezi într-un mediu modern, cu aparatură și echipamente de înalta performanță, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine.

Oferim:

    Acces la programe diversificate de formare și dezvoltare profesională

    Tehnici și materiale dentare de ultimă generație

    Asistentă medicală, cu experiență îndelungată în domeniu

    Pregătire și integrare într-o echipă multidisciplinar

    Sistem echitabil de procentaj din încasări

Atribuții:

    Experiență în endodonție minim 2 ani

    Dorința de perfecționare continuă și interes în abordarea tehnicilor inovative de tratament

    Excelente abilități de comunicare și relaționare cu pacienții

    Atitudine și comportament pozitiv în relația cu pacienții și colaboratorii clinicii

    Bun profesionist și organizator

    Punctualitate și seriozitate

Dacă ești interesat/ă te rugam sa trimiți cv-ul tău la sddentsarmasu@gmail.com