Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #64291

Angajam Asistenta medicala

Clinica Dental22 isi mareste echipa.

Suntem o echipa solida ce punem pret pe calitatea actului medical si ne dorim o colega care sa se integreze cu usurinta in echipa medicala pentru a oferi servicii de calitate pacientilor nostri.
Oferim pacientilor nostri profesionalism, experienta indelungata, si implicit, servicii stomatologice de calitate (plan de tratament, protetica moderna). De aceea cautam un o asistenta stomatologica care sa indeplineasca urmatoarele conditii:

Responsabilitati si sarcini:
- pregatire materiale dentare si instrumente stomatologice, conform instructiunilor medicului stomatolog;
- respecta si aplica normele de etica profesionala si deontologie medicala;
- respecta prevederile legale in vigoare si regulamentele interne, referitoare la acordarea serviciilor medicale.

Cerinte:
- minim 1 ani experienta in functia de asistent medical stomatolog
- autorizatie de libera practica vizata pe 2024
- asigurarea malpraxis pe 2024
- persoana bine organizata
- bune abilitati de comunicare si relationare.

Program de lucru :12:00-19:00.
Clinica se afla pe Bd. Chisinau 24.