Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Medicină - Calarași

Anunțul: #64030

Contabil

Buna ziua!
In prezent suntem in cautarea unui Contabil in Călărași.

Cerinte:
- cateva luni experienta, 1 an in contabilitate primara;
- persoana stabila, muncitoare, sociabila.

Responsabilitati:
- Contabilizeaza facturile emise pentru clientii interni;
- Inregistreaza incasarile si platile in lei conform extrasului de cont;
- Opereaza incasarile si platile in numerar conform registrului de casa;
- Opereaza avansurile din trezorerie conform deconturilor;
- Inregistreaza facturi de prestatii furnizori interni;
- Inregistreaza intrari de marfa in baza documentelor primite de la magazie (facturi interne, facturi externe, DVI si NIR) etc.

Program: L-V de la 8-16:30 cu jumatate de ora pauza masa, fara a se lucra in weekend.

Salariu: negociabil in cadrul interviului in functie de experienta + tichete de masa in valoare de 600 lei + transport cu autocar pana la firma.

Dacă te aliniezi cerințelor, nu ezita să trimiți un CV actualizat la adresa: diana.pascu@medijobs.ro având ca subiect Contabil, sau pe WhatsApp :0758062299.
Mulțumesc!