Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #63978

Asistenta medicala stomatologie

Clinica Dent-X din Sectorul 6 este în căutarea unei persoane pasionate de domeniul medical, cu expertiză în asistența stomatologică, pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Asistentă Medicală Stomatologică.

Responsabilități:

Asistența medicului dentist în procedurile stomatologice
Efectuarea pregătirilor pentru intervenții și igienizarea echipamentelor
Îngrijirea pacienților și oferirea de informații cu privire la procedurile stomatologice
Gestionarea programărilor și asigurarea unei experiențe pozitive pentru pacienți
Colaborarea cu echipa pentru menținerea unui mediu de lucru eficient și curat

Cerințe:

Diplomă de asistent medical stomatologic
Experiență anterioară într-un cabinet stomatologic
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu pacienții
Atitudine pozitivă și atenție la detalii
Capacitatea de a lucra în echipă

Oferim:

Mediu de lucru profesionist și echipă dedicata
Pachet salarial competitiv
Beneficii medicale și de asigurare

Dacă sunteți o persoană dedicată, cu abilități excelente în asistența stomatologică și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică, vă invităm să aplicați pentru această poziție

Va asteptam sa ne contactați a numarul de telefon de mai jos pentru a programa un interviu!
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră în a face parte din echipa noastră!