Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #63949

Vino in echipa NOADENT!!!

Ne dorim ca echipa noastra sa fie completata de oameni pasionati si dornici ca inceputul lor de cariera sa se desfasoare intr-un mediu profesionist si placut.

Cerințe:

Cunostinte medii de limba engleza;
Bune abilitati de comunicare;
Entuziasm si onestitate;
Dorinta de lucru in echipa;
Disponibilitate de a lucra norma intreaga.

Condiții:

Program de lucru full-time;
Contract de muncă;
Concedii conform legislației;
Salariu motivant.

Responsabilități:

Sa fii politicos, amabil si binevoitor in interactiunea cu pacientii;
Sa lucrezi intr-o stransa colaborare cu medicii si asistentii medicali, astfel incat pacientii sa beneficieze de un serviciu de calitate;
Sa furnizezi informatii in legatura cu serviciile oferite in cadrul clinicii;
Sa efectuezi programari conform solicitarilor;
Sa incasezi contravaloarea serviciilor