Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #63310

Asistenta Stomatologie

Candidatul Ideal Cerinte:
- OBLIGATORIU școala de asistente terminată sau in ultimul an!
- implicare, integritate si responsabilitate, dorinta si capacitate de perfectionare.
- adaptabilitate, abilitati de comunicare si pentru lucrul in echipa.
- punctualitate.

Descrierea jobului:
Asista medicul in activitatea sa; asigura dezinfectia, sterilizarea, pregatirea instrumentarului, intretine curatenia cabinetului; tine evidenta consumului de materiale.
Clinica DentSIM este locul ideal pentru asistentii aflati la inceput de drum. Echipa noastra va fi alaturi de tine si iti va oferi tot sprijinul necesar pentru ca tu sa te dezvolti profesional.

Program de lucru: 6 ore/zi (de luni pana vineri)

Detalii despre clinica DentSIM gasiti pe www.dentsim.ro

Mentiuni: Asteptam CV-ul impreuna cu o fotografie pe office@dentsim.ro