Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Brașov

Anunțul: #62920

Medic Chirurg Maxilo-Facial

🌟 Oportunitate Profesională Unică – Chirurg Maxilo-Facial @ Smile Dent Team, Brașov (România) 🌟
Clinica noastră de renume Smile Dent Team din Brașov, specializată în tratamente dentare avansate și soluții inovatoare de stomatologie, caută un Chirurg Maxilo-Facial foarte calificat și pasionat să se alăture echipei noastre dinamice.
Ce Oferim:
Un mediu de lucru stimulant și de ultimă generație.
Oportunitatea de a lucra cu o echipă de profesioniști experimentați și dedicați.
Acces la tehnologiile cele mai avansate din domeniul stomatologic.
Posibilități de creștere profesională și dezvoltare de noi competențe.
Candidatul Ideal:
Diplomă în Medicină și Chirurgie cu specializare în Chirurgie Maxilo-Facială.
Experiență dovedită în chirurgia maxilo-facială.
Capacitatea de a gestiona o varietate de proceduri cu competență și grijă.
Excelente abilități de comunicare și de lucru în echipă.
Responsabilități:
Efectuarea intervențiilor chirurgicale maxilo-faciale cu precizie și conform celor mai înalte standarde.
Colaborarea cu alți membri ai echipei pentru planificarea și implementarea tratamentelor complexe.
Contribuire la inovație și eficiența proceselor clinice.
Dacă ești motivat să faci parte dintr-o clinică în rapidă creștere și dornic să faci o diferență în viața pacienților, trimite-ne CV-ul tău și o scrisoare de intenție.
📩 Pentru a Aplica:
Trimite aplicația ta la raluca.brad@smiledent.md sau pe whatsapp la nr 0770724126.

Mentiuni: Termen Limita pentru Aplica?ii: 31 Dec 2023
Nota: Toate detaliile legate de remunera?ie vor fi discutate în timpul procesului de selec?ie.