Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Brașov

Anunțul: #62751

Oportunitate de Carieră: Medic Stomatolog Generalist

Clinică dentară ultramodernă situata in Brasov, echipată cu tehnologie de ultimă generație, caută un medic stomatolog generalist pasionat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre.

*Cerințe:*
- Experiență minim 5 ani în domeniul stomatologiei.
- Cunoscator de limba engleza
- Forma de organizare SRL/ PFA
- Certificat vizat Colegiul Medicilor Dentisti
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții si colegii.
- Ideal portofoliu solid de pacienți.

*Responsabilități:*
- Furnizarea serviciilor stomatologice generale în conformitate cu standardele clinicii.
- Evaluarea, diagnosticarea și tratamentul pacienților; conceperea unui plan de tratament corect in functie de nevoile pacientului.
- Colaborarea eficientă cu echipa noastră multidisciplinară.

*Beneficii:*
- Mediu de lucru modern și bine echipat (microscop, scanner intraoral, LASER, etc.).
-Program de lucru flexibil.
- Oportunitatea de a lucra cu o echipă dedicată și experimentată.
- Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Dacă esti un profesionist dedicat, pasionat de excelența în stomatologie, te invităm să aplici, trimițându-ne CV-ul la adresa office@dentalinn.ro.
Așteptăm cu nerăbdare să te întâlnim și să discutăm cum iti poti aduce contribuția la creșterea clinicii noastre.

Mulțumim pentru interes!