Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #62449

Angajăm asistentă medicală de Stomatologie

Clinica stomatologică ultramodernă situat într-o locație nouă din 1 București, angajează asistentă medicală cu program full time.
Suntem o echipa solidă ce punem preț pe calitatea actului medical si ne dorim o colega care să se integreze cu ușurință în echipa medicală pentru a oferi servicii de calitate pacienților noștri.
Descrierea jobului:
•    asistă medicul stomatolog (chirurgie, Ortodonție, endodonție, protetică, etc.)
•    asigură pregătirea materialelor necesare
•    curățare / sterilizare instrumentar medical și cabinet
•    asigură dezinfecția după fiecare pacient
•    dorim receptivitate, seriozitate, capacitate de adaptare la tehnici noi

Cerințe:
•     experiența in funcția de asistent medical stomatolog
•    autorizație de libera practica vizata pe 2022
•    asigurarea malpraxis pe 2022
•    persoana bine organizata
•    bune abilitați de comunicare și relaționare.

Ce oferim:
•    Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără și profesionistă
•    Aparatură modernă( clinica dispune de radiologie proprie)
•    Salariu atractiv
Trimite CV cu poza pe tanghel666@gmail.com sau pe WhatsApp la numărul de telefon 0756228995