Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Medicină - București

Anunțul: #62207

Manager clinica medicala

Dr. Saki Estetix cauta Manager pentru clinica medicala.
Candidatul Ideal
Experienta de minim 2-3 ani in management clinica;
Excelente abilitati de comunicare, prezentare si relationare cu oamenii;
Capacitate de observare si analiza comportamentala;
Abilitatea de a conduce echipa in atingerea rezultatelor;
Capacitatea de a lua deciziile potrivite pentru depasirea obstacolelor;
Abilitatea de a-i motiva pe ceilalti, inteligenta emotionala si sociala;
Perseverenta, flexibilitate si integritate.
Descrierea jobului
Se asigură de atingerea target-elor financiare;
Verifică periodic aspectele administrative;
Asigură calitatea climatului organizațional;
Este responsabil de menținerea unui nivel de performanță ridicat al echipei, inclusiv al veniturilor, fiind în permanență vigilent asupra încasărilor și programarilor pacienților din departamente;
Supraveghează și simplifică procesele de lucru - de la programările pacienților și înregistrarea lor, la chestiuni administrative;
Coordonează și răspunde de activitatea echipei sale, asigurându-se că angajații sunt pregătiți și apți pentru a-și îndeplini sarcinile;
Menține comunicarea cu partenerii companiei;
Se asigură de implementarea atât a politicilor și procedurilor interne, cât și a celor mai bune practici în modul de lucru al echipei;