Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #62170

Angajare Medic Stomatolog

Colaborare Medic Stomatolog pentru cabinet cu program Non Stop( inclusiv ture de noapte)

Acum este momentul sa te alaturi echipei BRdent ( www.brdent.ro) !

Candidatul ideal:
- cu un an experiența minim;
- PFA/CMI/SRL;
- persoana ambitioasa, carismatica, pozitiva, dornica sa invete si sa evolueze;
- abilitati excelente de comunicare cu pacientii, personalul si colaboratorii clinicii;
- abilitați de lucru în echipa;
- disponibilitatea de a lucra in ture, inclusiv tura de noapte .

Descrierea jobului
- rezolvarea problemelor clinice urgente;
- stabilirea planurilor de tratament si asigurarea continuitatii si finalizarii cu succes a acestora;
- realizarea tratamentelor la cele mai inalte standarde de calitate;
- completarea si updatarea actelor medicale;
Va rugam sa ne trimiteti CV dvs. la:

dr.banumarius03@gmail.com