Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - Cluj

Anunțul: #61514

Clinica EB Dent cauta medic pentru linia de garda de noapte Cluj-Napoca

Candidatul Ideal
​Echipa EB Dent este o echipa formată din oameni tineri, dornici sa evolueze pentru a crește zilnic calitatea tratamentelor medicale.

Clinica EB Dent caută o persoană dedicată și empatică care să ajute echipa EB Dent să poată oferi cele mai bune tratamente pentru pacienții ei. Cautam o persoană care poate să realizeze urmatoarele tratamente: drenaj endodontic, extracție dentara, drenaj abces.

Descrierea jobului
Linia de garda se desfasoară în timpul nopții, de la ora 20:00 la ora 07:00.

Fiecare medic din linia de garda este responsabil de 2 nopți pe săptămână

Deoarece confortul echipei noastre contează, se oferă un apartament cu două camera de locuit pe timpul gărzii, apartamentul este perete în perete cu clinica EB Dent.

Procetul este de 50 %.

E-mail: office@ebdent.ro

Mentiuni: program de lucru: 20:00 - 07:00