Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #61400

Asistenta stomatologie

Clinica Stomatologică Dentin Family Clinic caută o asistentă dedicată și calificată pentru a se alătura echipei noastre.

Descrierea postului:

Asistarea medicilor stomatologi în timpul tratamentelor și procedurilor dentare.
Prepararea instrumentelor și materialelor necesare pentru intervențiile stomatologice.
Asigurarea igienei și sterilizării corecte a echipamentelor.
Asistență în gestionarea programărilor pacienților și a documentației medicale.

Cerințe:

Diplomă de asistentă medicală sau experiență similară în domeniul stomatologiei reprezinta un avantaj
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții.
Atitudine pozitivă și grijă pentru detalii.
Cunoașterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

Oferim:

Un mediu de lucru profesionist și prietenos, stim ce greu poate fi sa lucrezi cu oameni naspa, promitem ca nu suntem asa.
Oportunitatea de a vă dezvolta într-o carieră în stomatologie.
Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să trimiteți CV-ul la dentin.bucuresti@gmail.com