Contul meu - Adaugă anunț

Pentru a adăuga un anunț vă rugăm să vă autentificați sau să vă înregistrați.

Creare cont | Mi-am uitat parola

Caută anunț

Locuri de Muncă - Oferte - Stomatologie - București

Anunțul: #61356

Angajăm Recepționist/ Operator Call Center

Clinica stomatologică ultramodernă situată într-o locație nouă din sectorul 1 București, angajează Operator Call Center, persoană ambițioasă și plină de energie, care a lucrat anterior ( ideal pentru o clinică medicală) minim 1 an.

Descrierea jobului:
•    Preluarea apelurilor, oferindu-le pacienților suportul necesar și informațiile corecte
•    Gestionarea e-mailurilor de la pacienți oferindu-le soluțiile necesare.
•    Înregistrarea și actualizarea informațiilor despre pacienți și solicitările acestora in sistemul informatic.
Cerințe:
•    Experiența anterioară minim 1 an
•    Abilitați excelente de comunicare și negociere
•    Cunoașterea și vorbirea corectă/ gramatical al limbii române.

Ce oferim:
•    Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără și profesionistă
•    Salariu atractiv
Trimite CV cu poza pe tanghel666@gmail.com sau pe WhatsApp la numărul de telefon 0756228995